Menu

Fit catering dla aktywnych

16 grudnia 2017 - Diety
Fit catering dla aktywnych

Zdrowe nawyki żywieniowe są bardzo ważne dla każdej osoby, która potrzebuje dużo energii, sił i witalności. Zbilansowana dieta niezmiernie często kojarzy się z długim przyrządzaniem posiłków, racjonalnym dobieraniem składników oraz skrupulatnym porcjowaniu poszczególnych dań. Doskonałą alternatywą dla samodzielnego gotowania jest fit catering, dzięki któremu można łatwo nabyć komplet zdrowych i smacznych posiłków.

Konsultacje dietetyczne

Firmy cateringowe przygotowują posiłki pod różne programy żywieniowe. Dostępne są zarówno dania dla osób odchudzających się, jak i smaczne obiady dla sportowców. Przygotowywane są również posiłki dla cukrzyków, osób chorych na miażdżycę oraz alergików. Wedle potrzeb klienta, z jadłospisu mogą zostać wyeliminowane ryby, nabiał, mięso oraz inne składniki potraw. Możliwe jest skorzystanie z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, w ramach których specjalista od spraw żywności pomaga klientowi w wyborze optymalnego programu żywieniowego.

Dietetycy pomagają również w wyliczeniu zalecanej dawki kalorycznej dla danej osoby. Przeprowadzany jest kompleksowy wywiad, w ramach którego klient dokładnie określa swoje potrzeby oraz preferencje smakowe. Dietetyk proponuje wtedy jeden z dostępnych programów żywieniowych, które oferowane są przez daną firmę cateringową. Jednocześnie zamawiający usługę w czasie trwania umowy może bezpłatnie konsultować się z specjalistą od żywności oraz z trenerem personalnym.

Fit catering Poznań z dowozem

Nad procesem przygotowywania posiłków istnieje stały nadzór dietetyczny. Dania z jadłospisu zawsze są dostosowane do danego programu żywieniowego. Używa się wyłącznie składników, które pochodzą od lokalnych dostawców stosujących naturalne metody uprawy roślin i chowu zwierząt. Dzięki temu klient otrzymuje najwyższej jakości posiłki, które są nie tylko smaczne, ale również bogate w kluczowe witaminy i mikroelementy.

Wszystkie dania umieszcza się w słoikach lub w innych szczelnych opakowaniach. Dzięki temu zachowają one długotrwałą świeżość oraz nie tracą walorów smakowych. Zestawy posiłków dostarczone są kilka razy w tygodniu do miejsca wskazanego przez klienta w umowie. Godziny dostaw są stałe, a kurierzy ściśle ich przestrzegają, dlatego zamawiający usługę zawsze otrzyma smaczne i pożywne posiłki na czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *