Menu

Szybka dieta odchudzająca 10kg

12 marca 2017 - Porady
Szybka dieta odchudzająca 10kg

Już niedługo będą wakacje, więc to już ostatnia chwila, by móc popracować nad swoją sylwetką. Do zrobienia jest bardzo dużo, a czasu tak mało, dlatego warto już dziś rozpocząć pracę nad swoim wyglądem. Jak zrzucić parę kilo jeszcze przed wakacjami? Dobre pytanie. Jednak czy jest na nie jakaś dobra odpowiedź? Istnieje kilka zasad, których jeśli będziemy się trzymać to osiągniemy pożądane efekty.

Szybka dieta odchudzająca 10kg. JAk stosować?

Popularna szybka dieta odchudzająca 10kg gwarantuje zrzucenie wymienionej wagi jeszcze przed latem. Żeby jednak się to udało trzeba zacząć działać. Od dziś zacznij jeść dużo warzyw. Surowe, zarówno jak gotowane mają niewiele kalorii, a duże pokłady błonnika, więc bez obaw możesz jeść je w dużych ilościach, tym samym zaspokajając głód. Zrezygnuj na jakiś czas z różnego rodzaju używek. Jeśli jest Ci trudno to zrobić zmotywuj się myślą o tym, jak będziesz wyglądać za jakiś czas.

Powinieneś również codziennie monitorować osiągnięte efekty, które świetnie będą mobilizować do dalszej pracy. Odpowiedni trening do szybkiego zrzucenia wagi to trening siłowy, a także ćwiczenia kardio. Szerokim łukiem trzeba omijać różne łakocie typu ciastka czy czekolady. Wszelkiego rodzaju owoce powinieneś traktować na równi ze słodyczami, gdyż posiadają one ogromne ilości cukru. Jednak musisz sobie zdawać sprawę, że szybkie zrzucenie dużej ilości kilogramów może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Dodatkowo powinieneś być świadomy tego na ile możesz sobie pozwolić tzn. ile kilogramów możesz zrzucić tak, by twoja waga znajdowała się w normie. Nie można przesadzać, ponieważ może to skutkować różnego rodzaju problemami zdrowotnymi.

Znalazłeś nas za pomocą słów kluczowych :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *